• Bog povrni za darove danes pri ofru za župnijo.
  • prav vsem skrbnim in požrtvovalnim sodelavkam in sodelavcem, ki ste pomagali lepo pripraviti velikonočne praznike in bogoslužja od oljčne do današnje velikonočne nedelje. Bog vam povrni za vse dobro, kar naredite za župnijo.
  • Ves teden do bele nedelje traja velikonočna osmina.
  • Kako lahko pomagamo župniji le z nekaj dobre volje:

-prinesete cvetje za okrasitev cerkve (na dan, ko se krasi)

-podarite les, veje, hlode za ogrevanje, če jih ne rabite

-podarite uporabno kolo, če ga ne rabite več; pride prav za skupine

*priporočamo se tudi za darove za krašenje cerkve: na Seči daste Emi Knez, v Sečovljah župniku ali Marini Vožič. Bog povrni.

• Odločitev pri maši 7.4.: vernike pri sv.Jerneju prosimo, če morejo dati za ozvočenje (župniku ali v škatlo) 5 € oz po zmožnosti. Bog povrni.
  • 1. Hieronimov shod v soboto 27. 4. v Koritnicah: 17h sv.maša; nato predavanje dr. Alana Tedeška, ki bo ob liku sv. Hieronima posebej nagovoril bralce Božje besede in člane svetopisemskih skupin.
  • V nedeljo 12. 5. bo v Sečovljah sveta maša, h kateri Župnijska Karitas še posebej vabi vse cerkveno poročene, posebej zakonske jubilante (ki tu živijo ali tu poročeni ali je tu potekala priprava na poroko…). Povejte si med sabo. Če poznate koga, ki v letu 2019 slavi 1., 5., 10 in nato vsakih 5 let obletnico cerkvene poroke, po 50. obletnici pa vsako leto, lepo prosimo, da sporočite Brigiti Vodopivec. Za pogostitev ta dan po maši prosimo dobre ljudi, če podarijo kaj pijače in jedače (peciva ipd.).